قمی خبر داد؛تاکید کمیسیون آموزش بر اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان/ بررسی مشکلات آب استان سیستان و بلوچستان

اخبار

به گزارش سرمشق نیوز محمد قمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: امروز در جلسه این کمیسیون مساله آب در استان سیستان و بلوچستان را مطرح کردیم و مورد بررسی قرار دادیم. جهت تامین آب این استان پژوهش‌هایی در حال انجام است که امیدوارکننده است. مقداری آب‌های زیرزمینی در عمق هزار و ۵۰۰ متری زمین در این استان کشف شده که بررسی‌ها برای امکان برداشت از این منبع آبی در حال انجام است. قرار بر آن شده در صورت اجرای این طرح، سازمان برنامه و بودجه هم اعتبارات لازم را تخصیص دهد.

 

وی افزود: بحث دیگری که در جلسه امروز کمیسیون مطرح شد، مربوط به تامین بودجه لازم برای سه وزارتخانه آموزش و پرورش، علوم و تحقیقات و فناوری و وزرات بهداشت بود که نمایندگانی از این سه وزراتخانه درباره بودجه این بخش‌ها توضیحاتی را ارائه دادند.

 

قمی تاکید کرد: نتیجه بحث این بود که همه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات برای تامین بودجه لازم  این سه وزارتخانه مخصوصا وزارت آموزش و پرورش تلاش کنند. مشکلات وزارت آموزش و پرورش در این جلسه بررسی شد و طرح رتبه‌بندی معلمان نیز مورد ارزیابی قرار گرفت و تاکید شد که سازمان برنامه و بودجه اعتبارات لازم جهت رتبه‌بندی معلمان را تخصیص بدهد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *