اعزام دانش‌آموزان دختر به اردوی راهیان نور از ۲۰ آبان شروع می شود

اخبار

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران، برنامه‌های آموزش و پرورش شهر تهران را در خصوص اعزام‌های راهیان نور شهر تهران تشریح کرد.

 

وی در ادامه گفت: بر این اساس شیوه‌نامه راهیان نور که به مناطق شهر تهران ارسال شده است، اعزام‌ها عملاً از ۲۰ آبان ماه با حضور دانش‌آموزان دختر به مناطق عملیاتی جنوب آغاز خواهد شد و ۲۶ اعزام دختران تا پانزدهم آذرماه خواهیم داشت و سپس از اول بهمن ماه بالغ بر ۲۰ اعزام دانش‌آموزان پسر تا بیست و چهارم بهمن ماه به مناطق عملیاتی جنوب انجام خواهد شد.

 

کریمی افزود: امسال نیز تلاش ما بر این است که بتوانیم اردو‌های خوب، با نشاط و همراه با بسته‌های فرهنگی مناسب را تهیه و تدارک ببینیم.

 

وی گفت: در اردو‌ها از راوی، روحانی و مربی پرورشی استفاده خواهیم کرد؛ همچنین یکی از مسؤولین مناطق نیز برای شور و نشاط بیشتر در این اردو‌ها در کنار دانش‌آموزان خواهد بود.

 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: همواره تلاش می‌کنیم کیفیت اردو‌ها را بالا ببریم و ایمنی را تا می‌توانیم گسترش دهیم تا دغدغه خانواده‌ها کاهش یابد لذا در تمامی اعزام‌ها با عنایت به اینکه شهر تهران از امکانات ریلی برخوردار است، از امکانات قطار جهت تمام اعزام‌ها استفاده خواهد شد و ما در هر اعزام، بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهیم کرد.

 

میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *