قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل خبر داد: کتاب‌های حقوق شهروندی در اختیار برخی دانش‌آموزان و معلمان قرار گرفته است

اخبار

قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از ارسال کتاب‌های آموزش حقوق شهروندی برای معلمان و دانش‌آموزان برخی مدارس خبر داد.

 

به گزارش سرمشق نیوز غلامرضا کریمی درباره آموزش حقوق شهروندی به دانش‌آموزان و معلمان به پانا گفت: «مسئولیت این امر بر عهده معاونت ریاست جمهوری در امور حقوق شهروندی است. ما هم در وزارت آموزش‌وپرورش کارگروهی تشکیل دادیم که بتوانیم مباحث شهروندی را به‌طور خاص در مدارس ترویج دهیم.»

 

او ادامه داد: «منشور حقوق شهروندی که ریاست‌جمهور تدوین و ابلاغ کرده است در وزارت آموزش‌ و پرورش هم در اولویت قرار دارد.»

 

کریمی گفت: «این کار برای معلمان و دانش‌آموزان عملیاتی خواهد شد. همچنین کتاب‌های مربوط به حقوق شهروندی تدوین‌ شده و به‌صورت نمونه در اختیار برخی مدارس قرار گرفته است.»

 

قائم‌مقام وزیر در امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور ادامه داد: «این موضوع با همکاری شهرداری و مراکز مربوط در مدارس گسترش می‌یابد.»

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *