مدیرکل فرهنگی هنری،اردوها و فضاهای پرورشی در همایش آموزشی-کاربردی مدیران اردوگاه‌های دانش‌آموزی؛ برای تحقق اهداف تربیتی سندتحول کاهش فاصله صف با ستاد ضروری است

اخبار

به گزارش سرمشق نیوز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علی رمضانی در همایش سه‌روزه مدیران اردوگاه‌های سراسر کشور در اردوگاه میرزا کوچک خان جنگلی رامسر اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در راستای  اجرای برنامه‌های ششم توسعه گام برداریم و برای تحقق اهداف تربیتی برنامه‌ریزی کنیم.

 

وی توانمندسازی مدیران اردوگاه‌ها در راستای کاهش آسیب‌های اردویی را از اهداف اصلی این همایش سه‌روزه برشمرد و تصریح کرد: سند تحول بنیادین به زیبایی جایگاه اردوگاه‌ها را مشخص کرده است لذا مهارت‌آموزی کار اصلی اردوگاه است.

 

رمضانی با اشاره به تغییر ذائقه و نیازهای امروز جامعه خاطرنشان کرد: مدیران اردوگاه باید اطلاعات خود را به‌روز کنند و مهارت‌های متناسب با نیازهای روز جامعه را  به دانش آموزان، آمورش دهند.

 

مدیرکل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی،  اردوگاه‌ها را بستری مناسب برای درآمدزایی برشمرد و خاطرنشان کرد: باید دانش آموزان را به نحوی تربیت کنیم که در زندگی خود  همواره مدافع و حافظ منافع کشور باشند لذا باید تربیت در مدرسه به نهایت دقت صورت گیرد.

 

وی گفت: دانش آموزان باید به‌گونه‌ای تربیت شوند که در شرایط بحرانی و شرایط سخت، یار و مددکار جامعه باشند.

 

رمضانی اظهار کرد: اردو  از تأثیرگذارترین روش‌های تربیتی است که باید بیش‌ازپیش به آن پرداخته شود.

 

وی با اشاره به دیدگاه تربیتی وزیر آموزش‌وپرورش اذعان کرد: برای تحقق هدف‌های  تربیتی کاهش فاصله صف با ستاد ضروری است و همکاری این دو سطح مدیریتی بسیار مؤثر خواهد بود.

 

شایان‌ذکر است، همایش سه‌روزه آموزشی – کاربردی مدیران اردوگاه‌های دانش‌آموزی سراسر کشور از روز سه‌شنبه در اردوگاه میرزا کوچک خان جنگلی رامسر با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از مدیران آغازشده است. .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *