در ادامه سلسله برنامه های استودیو الفبا صورت گرفت؛ حضور دارنده رتبه دوم منطقه ای کنکور سراسری و مدیر موفق سراوانی در برنامه مدرسه ایران

اخبار

در ادامه سلسله برنامه های استودیو الفبا دانش آموز دارنده رتبه دو منطقه ای در کنکور سراسری رشته علوم انسانی و مدیر مدرسه نمونه و موفق سراوانی در برنامه مدرسه ایران حضور یافتند.

 

به گزارش سرمشق نیوز یه نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  عصر امروز در ادامه سلسله برنامه های مدرسه ایران  استودیو الفبا، دانش آموز  عبدالله رئیسی دارای رتبه دوم کنکور سراسری رشته علوم انسانی از استان سیستان و بلوچستان از سراوان استان سیستان و همچنین نظرمحمداربابی مدیر موفق مدرسه نمونه شهید مطهری سراوان با حضور در استودیو الفبا در گفتگوی مدرسه ایران با حضور مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی  شرکت کردند.

 

 

 

عبدالله رئیسی؛ چون به معلمی علاقه دارم تا اولویت چهارم همه را معلمی را انتخاب کردم.

 

رئیسی در این گفتگو تصریح کرد: نحوه تدریس دبیران و برنامه های خوب  مدرسه  و اعتمادی به نفسی که مدرسه در من ایجاد کرد از عوامل موفقیتم در کنکور سراسری است

 

وی افزود: از هیچ موسسه علمی استفاده نکردم،  جز دانش آموزان شبانه روزی  مدرسه نمونه شهید مطهری بودم .

 

توصیه ام به دانش آموزان؛خودتان را باور کنید خودتان را پیدا کنید با خود باوری می توانید موفق شوید همه استعداد دارند.

 

نو دانشجومعلم  شادبودن دانش آموزان راحاصل ارتباط صمیمی دانش آموزان ومعلمان دانست وادامه داد: همکاری دانش آموزان، اولیا و مدرسه  می تواند موفقیت های بزرگی را در پی داشته باشد، لذا دانش آموزان باید هر یک با خودشان سنجیده شودنداز تلاش های وزیر تشکر ویژه دارم از مدیر مدیرکل و سایر معلمان و  خانواده تشکر می کنم.

 

رئیسی افزود: چون به معلمی علاقه دارم این رشته را انتخاب کردم در فرم انتخاب رشته تا اولویت چهارم همه را معلمی را انتخاب کردم.

 

 

 

مدیر موفق سراوانی؛ تنها راه موفقیت دانش آموزان، اعتماد دانش آموزان به معلمان ومدرسه خودشان است، نه صرف هزینه های سنگین.

 

مدیر موفق سراوانی نیز در این گفتگوبا اشاره به گردش مالی بالای موسسات علمی اظهار کرد: تنها راه موفقیت دانش آموزان، اعتماد دانش آموزان به معلمان ومدرسه خودشان، نه صرف هزینه های سنگین در موسسات علمی است.

 

وی از قبولی ۱۶ دانش آموز در رشته پزشکی و یک نفر نیز در رشته داروسازی از جمع کلاس ۳۰ نفره مدرسه نمونه شهید مطهری سراوان  در کنکور سراسری امسال خبر داد و افزود: موفقیت هایی که اتفاق افتاد مرهون تلاش همه عوامل بوده است اهم از ستادی ، مدرسه، معلمان واولیا؛  لذا پشتیبان بچه ها خود معلمان هستند  و از ظرفیت خود مدرسه استفاده می کنیم.

 

نظر محمد اربابی از کسب ۳۰ رتبه زیردهزار در کنکور امسال توسط دانش آموزان مدرسه نمونه شهید مطهری خبردادو گفت: معلمان مدرسه مطهری اغلب خدایی کار می کنند و پولی نمی گیرند، در سال جاری ۲۵ نفر تربیت معلم و ۱۷ نفر در رشته پزشکی در دانشگاه های کشور پذیرفته شدند.

 

وی دوری از نتیجه گرایی را از جمله برنامه های مدرسه اش بر شمرد و افزود: دانش آموزان را تنها با عملکرد خودشان مقایسه می کنیم نه با سایر افراد زیرا معتقدم هر دانش آموزا استعدادی دارد که سایرین آن را ندارند.

 

مدیر مدرسه نمونه شهید مطهری سراوان از ارائه گزارش رشد علمی و تربیتی دانش آموزان به اولیا در پایان هرماه خبر داد وآن را یکی از عوامل موفقیت دانش آموزانش دانست.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *