طرح خرید خدمات آموزشی بدون محدودیت در هنرستان ها اجرا می شود

اخبار

به گزارش سرمشق نیوز «مجتبی زینی وند» در گفتگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری شبستان درباره ی خرید خدمات آموزشی در هنرستان ها گفت:امسال این اجازه به هنرستان ها داده شده است تا خرید خدمات آموزشی داشته باشند.

 

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی افزود: متناسب با نیاز استان ها سقفی برای اجرای طرح خرید خدمات آموزشی در هنرستانها گذاشته نشده است.

 

زینی وند تصریح کرد: هنرستان ها با توجه به محدودیت هایی که از حیث نیروی انسانی دارند می توانند متناسب با نیاز استان، از ظرفیت طرح خرید خدمات آموزشی استفاده کنند.

 

وی درباره ی پرداخت حقوق به نیروهای خرید خدمات آموزشی نیز گفت: امسال ۳۰۰ میلیارد تومان ردیف بودجه خرید خدمات آموزشی است. متناسب با این بودجه، نیروهای انسانی را در استان ها ساماندهی می کنیم.

 

زینی وند با بیان اینکه امسال کلیه استان ها باید براساس خرید خدمات آموزشی که انجام شده است، حقوق نیروها را متناسب  با الگوی پرداختی  وزارت کار بدهند گفت: برای خرید خدمات شرایطی داریم، یکی از این شرایط ثبت اطلاعات کلیه نیروی انسانی در سامانه مربوط  است.

 

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی افزود: این اطلاعات شامل، حق بیمه، دروه های آموزشی، پرداخت حق الزحمه می شود.

 

زینی وند گفت: اگر این اطلاعات وارد شود، نگرانی اینکه برخی از استان ها حقوق را پرداخت نمی کنند، برطرف می شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *