مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران:افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس نسبت به سال گذشته

اخبار

علیرضا قنادان در حاشیه هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش درباره لایحه نرخ سرویس مدارس، اظهار داشت: قیمت نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید در کمیته ماده ۱۸ وزارت کشور که با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، شهرداری تهران و وزارت کشور برگزار شد، به تصویب رسید و در جدولی مشخص پرداخت والدین برای سرویس مدارس در هر منطقه مشخص شده است.

 

وی بیان داشت: مبلغی که باید به رانندگان سرویس مدارس داده شود، ۷۵ درصد از کل مبلغ سرویس است که این موضوع نیز به تأیید و تصویب فرمانداری تهران رسیده است و در مناطق مختلف نرخ سرویس‌های مدارس متفاوت است.

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان داشت:‌ نرخ سرویس مدارس امسال نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است و وزارت آموزش و پرورش و سازمان تاکسیرانی بر اجرای این مصوبه نظارت دارند.

 

قنادان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا اعلام نرخ سرویس مدارس به والدین با تأخیر همراه نبوده است،‌گفت:‌امسال مقداری فرآیند عوض شده ولی در این خصوص ۸ جلسه برگزار شده است و مقداری سوء تفاهم‌ها و ناآشنایی با ضوابط بوده که حل شد و توسط فرمانداری تهران نرخ سرویس مدارس ابلاغ شده است.

 

فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *