ساداتی نژاد :رسیدگی به مسائل اقتصادی مهمتر از استیضاح بطحایی است/ اجازه دهیم آموزش و پرورش سال تحصیلی را با آرامش شروع کند

اخبار

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: در حال حاضر مهمترین اولویت کشور مسائل اقتصادی است و آنچه که مردم از نمایندگان انتظار دارند نظارت بر عمکلرد حوزه اقتصادی است نه مسائلی که اولویت نیست.

 

سیدجواد ساداتی نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با«نماینده»، با اشاره به استیضاح وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: با توجه به اینکه سال تحصیلی جدید  را پیش رو داریم و کمتر از ۳ هفته دیگر تا آغاز سال باقی مانده است و اینکه همیشه سعی شده در آستانه سال تحصیلی مواردی رعایت شود مطرح کردن این مسائل برای جامعه بزرگ فرهنگیان و همچنین دانش آموزان یک دغدغه محسوب می‌شود.

 

وی تاکید کرد:  متاسفانه زمان استیضاح وزیر آموزش و پرورش، زمان مناسبی نیست و باید اجازه دهیم که آموزش و پرورش کار خود را با آرامش و اطمینان در آغاز سال تحصیلی شروع کند.

 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تصریح کرد: در حال حاضر مهمترین اولویت کشور مسائل اقتصادی است و آنچه که مردم از نمایندگان انتظار دارند نظارت بر عمکلرد حوزه اقتصادی است نه مسائلی که اولویت نیست.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *