توسط وزیر آموزش و پرورش:مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان افتتاح شد

اخبار

مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوت آموزش و پرورش منطقه ۱۱ شهر تهران طی مراسمی با حضور سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.

 

بطحایی در این مراسم با اشاره به اینکه نیاز است تا در برنامه‌ریزی‌های آموزش و پرورش، بازنشستگان در نظر گرفته شوند، گفت: باید از انباشت تجربه بازنشستگان استفاده کرد و تکریم پیشکسوتان، تکریم تجربه است.

 

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا مراکزی را داشته باشیم تا پیشکسوتان در آن جمع شوند و بتوانیم به عنوان هیأت‌های اندیشه‌ورز از آنان استفاده کنیم و با توجه به شرایطی که آموزش و پرورش از نظر مکان و فضا دارد می‌توانیم امکانات بهتری را در سراسر کشور در اختیار پیشکسوتان قرار دهیم.

 

در این مراسم وزیر آموزش و پرورش از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کرده و با برخی از بازنشستگان که در مرکز حضور داشتند، گفت‌وگو کرده و در جریان نیازها و درخواست‌های آنان قرار گرفت‌.

 

مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان در مساحت ۲۵۰۰متر مربع در منطقه ۱۱شهر تهران و با  ۳۲ سووئیت ۲و ۴و ۵و ۶ نفره با ظرفیت ۱۵۰ نفر، همراه با رستوران جهت پذیرایی از مهمانان فرهنگی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 

همچنین در این مرکز با طراحی فضاهایی جهت بازنشستگان فرهنگی از جمله کانون مشاوره و سلامت، کانون ورزش و تندرستی، کانون تحقیق و پژوهش، کانون مطالعه و …. در صدد به وجود آوردن فضاهایی جهت فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی بازنشستگان است.

 

فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *