مدیرکل هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش: نظام موثر پیشگیری و برخورد طراحی می‌شود

اخبار

مدیرکل دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری، رویکرد این دفتر را تحولی، تاکید بر اقدامات پیشگیرانه و طراحی نظام موثر پیشگیری و برخورد با تخلف اداری اعلام کرد.

منصور اردستانی در جلسه معارفه خود گفت: «هدف ما افزایش سطح رضایت‌مندی از دستگاه عریض و طویل آموزش و پرورش، تقویت سلامت اداری، تقویت وجدان کاری، تقویت بدنه کارشناسی و تقویت فرهنگ سازمانی هیأت‌ها و اصلاح فرایندهای رسیدگی است.»

او افزود: «موضع ما، موضع قانون است و تعهد به نظم و مردم، تخصص، پاکدستی و وجدان کاری و همچنین داشتن برنامه از اولویت‌ها خواهد بود. زیرا باید منزلت اجتماعی معلم و دستگاه تعلیم و تربیت حفظ شود و ارتقا یابد و از امکانات و ظرفیت‌ها بهینه استفاده شود.»

اردستانی هفته گذشته با حکم سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش به عنوان نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری منصوب شد.

منصور اردستانی دارای کارشناسی‌ارشد حقوق قضایی و کارشناسی‌ارشد رشته حقوق عمومی دانشگاه تهران با ۲۸ سال سابقه خدمت پیش از این در مسوولیت‌های حقوقی و بازرسی و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش، مدیر‌کل حقوقی سازمان تربیت‌بدنی، مدیرکل حقوقی دانشگاه فرهنگیان، هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ورزش و نایب‌رئیسی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری دانشگاه فرهنگیان انجام وظیفه کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *