مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران:نیاز به ۱۵۰۰ دبیر برای استقرار پایه دوازدهم

اخبار

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه وضعیت کمبود نیروی انسانی را در تهران نگران‌کننده می‌دانیم، گفت: برای استقرار پایه دوازدهم به ۱۵۰۰ دبیر نیاز داریم.

 

عباسعلی باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش تهران اظهار کرد: وضعیت نیروی انسانی را نگران‌کننده می‌دانیم.

 

وی، دلیل عدم وضعیت خوب در بحث نیروی انسانی را استقرار پایه دوازدهم و تعداد بالای بازنشستگی فرهنگیان تهرانی اعلام کرد و افزود: راهکارهایی را پیش‌بینی کردیم که بتوانیم این کمبود نیرو را جبران کنیم که می‌توان به جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی، نقل و انتقالات به تهران، استفاده از حق‌التدریس معلمان و خرید خدمات اشاره کرد.

 

باقری با تأکید بر اینکه تمام مناطق آموزش و پرورش مأمور شدند که راهکارهایی برای کمبود نیرو ارائه دهند، گفت: امسال ۴۵۰۰ تا ۴۶۰۰ نفر از فرهنگیان شهر تهران شرایط بازنشستگی را دارند که حداقل ۳۵۰۰ نفر بازنشسته می‌شوند و باید برای جایگزین این تعداد برنامه‌ریزی کنیم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: برای استقرار پایه دوازدهم نیز در سال تحصیلی جدید به حداقل ۱۵۰۰ نفر نیاز داریم.

 

فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *