لو رفتن سوالات آزمون نمونه و تیزهوشان در روز ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ؟!

اخبار برگزیده ها

بر اساس شنیده های غیر رسمی گفته می شود سوالات آزمون نمونه و تیزهوشان در روز ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ لو رفته بود. البته هنوز هیچ منبع معتبری این گفته ها را تایید یا رد نکرده است . برخی کانال ها ادعا میکند سوالات آزمون لو رفته است . در صورت انتشار هر گونه خبر معتبر در این زمینه، این پست به روز خواهد شد .

 

گفته میشد ساعاتی قبل از شروع آزمون تک و توک از افرادی شنیده میشد سوال ها لو رفته اند. اما خانواده هایی ک فهمیدن برای حفظ روحیه دانش آموزان خود چیزی نگفتند و شایعه دانستند .اما چند ساعت پس از آزمون دوباره از گوشه و کنار شنیده شد که سوال ها لو رفته و تقلب صورت گرفته است .

 

شنیده ها حاکی است بدین منظور در آموزش و پرورش کل استان البرز جلسه ای برگزار شد و در نتیجه آزمون صحت لو رفتن سوال ها قبل شروع آزمون تایید شد!

طبق نظریه های مختلف سوالات به چند مدرسه دولتی ابتدا به صورت مخفیانه فروخته شده بود و سپس در بعضی از آموزشگاه ها چند نمونه از این سوالات مشابه ازمون مواجه شدند ک با دانش آموزان کار میشد .

 

حتی پس از آن بیشتر دانش آموزان ک خبری از این ماجرا نداشتند از دلیل استرس زیاد خود سر جلسه امتحان گفتند که استرس زیادی پیدا کردیم زیرا بچه های زیادی در یک ربع الی نیم ساعت اول برگه های خود را کاملا تند تند سیاه کرده و تحویل داده اند و رفته اند!

 

پس از شواهد عجیب دیگری در رابطه با این موضوع برای اثبات آن خانواده های بسیار زیادی پس از متوجه شدن صحت داشتن این موضوع دست به اعتصاب شدیدی زدند و آموزش پرورش استان البرز یکی از مناطقی بود که به شدت با اعتصاب خانواده ها در محدوده خود مواجه شد!

5 نظر در “لو رفتن سوالات آزمون نمونه و تیزهوشان در روز ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ؟!

  1. سلام.در حوزه امتحانی دخترم هم اینچنین بوده .خیلی ها زودتر از ۴۰دقیقه برگه رو پرکردند و رفتند. واقعا متأسفم برای این جور اتفاق ها .فرزند من یکسال سخت تلاش کرد حالا باید چندتا بچه ضعیف بروند جایش رو بگیرند بعدش میخان چکارکنند.برای آموزش و پرورش شرم داره هرسال این اتفاق میافته عرضه ندارندجلوی فسادرو بگیرند بسپارند.به سازمان سنجش

  2. مدارک خفیفی از جمله چند اسکرین شات و چند اسم در تلگرامم موجود هست. اگه واقعا می تونید پیگیری کنید و احقاق حق کنید از طریق تلگرام در اختیارتون قرار بدم.

  3. من یک نهمی ام
    توی ماه رمضان بشین با دهن روضه گرسنه و خسته درس بخون از اون ورم تا سحر بیدار باش از خواب و خوشیت بزن دور همه خوشیاتو خط بکش کتابای هفتصد و پونصد صفحه ای بخر و بخون روزی ۵۰ تا تست بزن خط کتابو حفظ باش و از اونور تا ۶ بعد از ظهر مدرسه باش تا آخرش سوالاتی بیاد که تو هیچ کتابی نیست؟ فقط دروغ نگم دو تا از سوالاش تو کتاب بود یکی که یه سوره داده بود که از کتاب قرآن بود یکی دیگه هم از کتاب روضه خلد آخرشم یه عده ژن خوب سوالا رو بخرن و با خیال راحت قبول شن
    من به عنوان یک دانش آموز اعتراض دارم این علاوه بر حق الناس حتی باعث میشه انگیزه ماها از بین بره اونوقت انتظار دارین که آینده این کشورو بسازیم؟!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *