بطحایی:۳ مدیر مدرسه عضو شورای عالی آموزش و پرورش می‌شوند

اخبار برگزیده ها

سیدمحمد بطحایی امروز در مراسم تقدیر از منتخبین فرهنگیان برای عضویت در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: این کار ابتدا ساده و کم مشکل نمایش داده می‌شد اما برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک آن هم در دو مرحله برای صندوق ذخیره که فضاسازی بسیاری در اطراف آن صورت گرفته بود، بسیار مهم بود. به ویژه در جامعه معلمان که همواره با سختی معیشت و تبعیض مواجه هستند.

 

وی افزود: تمام این عوامل باعث شد تلاش کنیم این تصمیم به تأخیر نیفتد و در نهایت این کار به انجام رسید و سه نفر از فرهنگیان به جمع هیئت امنای صندوق ذخیره اضافه شدند، این دستاورد بزرگی برای آموزش و پرورش است و این وزارتخانه بدون همراهی معلمان به موفقیت نخواهد رسید.

 

وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان باید در تصمیماتی که برای آموزش و پرورش گرفته می‌شود از طریق رأی دادن و اعلام نظر مشارکت داشته باشند همچنین درنظر داریم که سه نفر از مدیران واحدهای آموزشی را به عضویت در شورای عالی آموزش و پرورش درآوریم.

 

وی ادامه داد: حضور معلمان در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، جنبه تشریفاتی ندارد و آنها نیز همانند هفت عضو دیگر هیئت امنا مسئولیت حقوقی دارند و هیچ تفاوتی میان آنها و سایران وجود ندارد و امیدواریم بتوانیم با ورود آنها کیفیت کار صندوق ذخیره را افزایش دهیم.

 

تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *