حضور آموزش و پرورش در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با ۱۹ غرفه

اخبار

محمدرضا مسیب زاده مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن در تهران اظهار کرد: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن در ۲ بخش داخلی و خارجی در مصلای تهران از ۲۹ اردیبهشت ماه تا ۱۶ خرداد گشایش یافته است.

 

وی افزود: در این نمایشگاه که بخش خارجی آن از ۶ خرداد فعالیت خود را آغاز می‌کند، آموزش و پرورش با ایجاد ۱۹ غرفه حضور پررنگی را در بین سایر دستگاه‌های دولتی و غیردولتی تجربه می‌کند.

 

مسیب زاده تصریح کرد: فعالیت‌های قرآنی این نمایشگاه در ۵ بخش شامل عفاف و حجاب، رسانه و فضای مجازی، کودک و نوجوان، بین‌الملل و آموزش به نمایش گذاشته شده است.

 

وی ادامه داد: معاونت ابتدایی، سازمان پژوهش، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، آموزش و پرورش استثنایی و ادارات کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان های استان تهران، اداره آموزش و پرورش عشایر و مدارس برخی شهرستان‌های کشور، آثار خود را در حوزه قرآنی در این نمایشگاه ارائه کرده‌اند.

 

مدیرکل قرآن، عترت و نماز خاطرنشان کرد: هریک از غرفه‌ها با اسامی جداگانه‌ای در این نمایشگاه حضور یافته است که می‌توان به برخی از آنها از جمله فرشتگان زمینی، مشاوره قرآنی، فعالیت‌ها و اقامه نماز، قصه‌گویی، محافل اُنس با قرآن، جشن عبادت، حفظ موضوعی و آموزش مفاهیم قرآن گلبرگ های قرآنی و … اشاره کرد.

 

وی ادامه داد: این نمایشگاه به مدت ۱۴ شب و از ساعت۱۷ تا۲۴ میزبان دانش‌آموزان و اولیای آنها از مناطق مختلف خواهد بود.

 

فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *