نماینده شهریار:عدم توجه به فرهنگیان آینده تاریکی را برای فرهنگ کشور رقم می‌زند

اخبار

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: امروز خیال مردم از آموزش و پرورش فرزندان‌شان آسوده نیست، عدم توجه به مطالبات فرهنگیان که همه ما از آنها علم آموخته‌ایم، آینده تاریکی را برای فرهنگ کشور رقم می‌زند.

محمد محمودی شاه‌نشین در نطق میان دستور امروز مجلس ضمن گرامیداشت ایام مبارک رمضان و شب‌های قدر، بیان کرد: امروز کشور در یک برهه بسیار حساس قرار دارد. خروج بدون منطق آمریکا از برجام و تلاش مذبوحانه مستبدان عقب‌ماندگی ذهنی برخی از کشورهای منطقه و گرفتاری‌های کشور در اقتصاد و اشتغال و آسیب‌های اجتماعی و حمله به فرهنگ کشور همه بیانگر حساسیت در این برهه از زمان هستند.

وی در ادامه گفت: برای حفظ منافع ملی تنها یک راه وجود دارد که آن وحدت کلمه و پیروی از دستورات مقام معظم رهبری و همسویی با تصمیمات سطوح عالی نظام و عدم تضعیف سه قوه است. هرکس غیر از این عمل کند آب در آسیاب دشمن ریخته است.

نماینده مردم شهریار در ادامه گفت: ترجیح منافع فردی به گروهی و سلیقه سیاسی بر منافع ملی کشور خیانت است. اکنون قریب به دو سال از شروع مجلس دهم می‌گذرد، خدا را شاکریم که مجلس در حوزه تدوین برنامه ششم با محورهای افزایش کمک به قشرهای محروم و حفظ استقلال کشور و ایجاد بستر اشتغال جوانان تلاش کرده است اما عملکرد بخش‌هایی از دولت از جمله آموزش و پرورش و عدم پرداختن به فرهنگیان که همه ما شاگردان این افراد بوده‌ایم، آینده تاریکی را برای فرهنگ و آموزش و پرورش کشور فراهم خواهد کرد.

محمودی ادامه داد:‌ در یک جمله باید بگویم که وضعیت آموزش و پرورش آنگونه نیست که خیال مردم را از آموزش و پرورش فرزندان‌شان آسوده کند.

ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *