انتخاب اعضای جدید شورای مرکزی و بازرسان سازمان معلمان ایران

اخبار

دیروز مجمع عمومی سازمان معلمان ایران با حضور اعضای این تشکل از تهران و سایر استان ها در سالن اجتماعات مرکز پیش دانشگاهی و دبیرستان دکتر علی شریعتی منطقه ۲تهران برگزار گردید.

در پی برگزاری مجمع عمومی سازمان معلمان ایران پس از تصویب اساسنامه و مرامنامه جدید این تشکل صنفی و سیاسی و برگزاری انتخابات، شورای مرکزی و هیات بازرسی جدید انتخاب شدند. منوچهر خدایی رییس مجمع عمومی سازمان معلمان ایران با بیان این خبر به سخن معلم گفت : انتخابات سازمان معلمان کاملا الکترونیکی و اینترنتی برگزار شد و بر اساس نتایج اعلام شده شرکت مربوطه ۲۰ نفر اعضای اصلی و علی البدل و شورای مرکزی و ۵ نفر اعضای اصلی و علی البدل هیات بازرسی مشخص گردید.

وی در ادامه افزود: طاهره نقی ئی -محمد داوری-رامین کریمی نیا -یوسف بهارلو-مونا امیدی-علی تفکری -مسلم ورمزیار-گودرز بهرامی-رفیق مصطفایی -شبنم حیرانی-محمد تقی سبزواری -عباس کاظمی-حشمت الله عبدی-طاهره ملک زاده -مهرداد اسلامی بعنوان ۱۵ نفر عضو اصلی واسماعیل خیرآبادی-اکبر زارعین-حمید سروش زاده-یوسف اصغری وعلی حسنی پارسا بعنوان ۵ عضو علی البدل شورای مرکزی برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند. و منیژه رییسی- منوچهر آزادگان وفرزانه دشتی بعنوان اعضای اصلی و شکراله برادری و محمد رضا رضایی بعنوان اعضا علی البدل هیات بازرسی برای مدت یک سال انتخاب شدند.

خدایی هم چنین گفت:سازمان معلمان ایران از سال ۱۳۷۹ با مجوز وزارت کشور فعال می باشد که نخست تحت عنوان سازمان معلمان تهران کار خود را شروع نمود اما در ابتدای سال های ۸۰ مجوز خود را به کشوری تبدیل کرد که در دوره دولت های نهم و دهم نتواست استان های خود را فعال نماید اما اکنون و به مدد قانون جدید احزاب و حمایت دولت در حال توسعه و گسترش می باشد.

منبع:کانال سخن معلم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *