از تهران تا قم / پدیده ای به نام داوود محمدی  

سرویس یادداشت

داوود محمدی مدیرکل اسبق قم و عضو ارشد انجمن اسلامی معلمان از جمله کاندیداهای انتخابات مجلس بود که با معلمان میثاق بسته و متعهد شد از حقوق آنها دفاع کند.

مروری بر عملکرد وی در این مدت نشان می دهد که جزو بی تحرک ترین نمایندگان مجلس بوده و نسبت به آموزش و پرورش کاملا بی تفاوت و خنثی عمل می کند. اما برای جابجایی مهره در ستاد و مناطق و ادارات کل، شاخک های حساس و دل پرشوری دارد! اگر ایشان را با برخی نماینده های دیگر مقایسه کنیم، متوجه می شویم این نماینده مجلس تا چه اندازه نسبت به معضلات و مشکلات آموزش و پرورش بی خیال است.

 

نکته دیگر در ارتباط با وی این است که با وجود قرار گرفتن در لیست امید تهران، اما داوود محمدی بیش از آنکه در حوزه انتخابیه خود تمرکز کند، به نوعی نمایندگی دوستان و اقوام و همکاران خود در قم را بر عهده گرفته و تامین منافع آنها را بر مسائل مردم تهران که با رای همین مردم علی الخصوص فرهنگیان به کرسی مجلس رسیده، ترجیح می دهد.

 

در ماه‌های اخیر دانشجومعلمان صنفی و تشکل های فعال فرهنگی اصلاح طلب و مدرسان دانشگاه فرهنگیان تلاش کرده اند تا مراتب اعتراض خود را نسبت به فرصت طلبی هایی را که بخش عمده آن به دخالت های محمدی بر می گرد، به گوش وزیر برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *