به همت مدیر کل دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش طرح خواهر خواندگی در سیستان و بلوچستان اجرا شد.

اخبار

علیرضا نخعی در دیدار با فرحناز مینایی پور مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش و مهندس صادق پور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تهران و در جمع فرهنگیان منطقه نصرت آباد پیوند فرهنگی و نوعدوستی را موجب پیشرفت کشور دانست.

 

علیرضا نخعی از سفیران آموزشی ناحیه یک تهران بعنوان فرشته های سعادت و مهرورزی یاد کرد و اظهار داشت : اگر حلقه اتحاد و فرهنگ تعلق به این جغرافیا بین هم میهنان ایجاد شود حس خودباوری در بین دانش آموزان سطح استان بوجود می آید.

 

نخعی تصریح نمود : ما دنبال عدالت هستیم ونگاه ما نگاه یادگیرنده هست و ایجاد فضای شاد در مدارس را تضمین کننده پیشرفت علمی دانست و گفت : مدارس ما با کار کور علمی از انسانیت تهی شده و ما باید عشق به میهن و مردم را در دانش آموزان پرورش دهیم.

 

وی با اشاره به اهمیت کار گروهی در مدارس خاطرنشان کرد : موفقیت محصول کار گروهی است و دانش آموزان ما نیاز دارند نیکوکاری و انجام کار خیر را در گروه همسالان خود فراگیرند بطوریکه با شادی و غم همنوعان خود ، احساس شادی و غمگینی را در خود پرورش دهند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار داشت : ما بدنبال ایجاد ارتباط هستیم و آموزش و پرورش امروز ما نیاز به کارهایی از جنس عشق دارد و ضمن اشاره به سطح تفاوت امکانات بین استان و ناحیه یک تهران ، ایجاد تبعیض و شکاف را برای آینده این سرزمین مضر و احساس خوشایند را لازمه ی امنیت پایدار دانست.

 

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *