کتاب “یادگیری تیمی رقابتی” به نویسندگی” دکتر سید محمد حسن حسینی”منتشر شد

اخبار

کتاب یادگیری تیمی رقابتی که سید علی اصغر حسینی آن را ترجمه کرده است در واقع ترجمه ی بخشهایی از سیزدهمین کتاب اینجانب تحت عنوان ذیل می باشد که در سال ۱۳۹۰ توسط انتشارات جنگل جاودانه تهران چاپ شد.

این کتاب در دی‌ماه ۱۳۹۲ به مرحله نهایی جشنواره رشد راه پیدا کرد و جزو ۳ کتاب برتر کشور شد (Seehttp://samanketab.roshdmag.ir/fa/news/1375)  و نهایتا توسط وزارت آموزش و پرورش به تمام معلمان و دانشجو معلمان توصیه شد.

 

البته در همین جا یاد آوری می نمایم که من این کتاب را که وزارت ارشاد مجوز انتشار آن را داد به مدیر کل آموزش و پرورش مشهد، معاونین آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه اول و دوم و مسیول گروههای آموزشی آنها ارایه دادم و از ایشان خواستم به واسطه بی نظیر بودن این روش تدریس و اهمیت فوق العاده آن برای تربیت نسل امروز و فردا اجازه دهند این کتاب را در دوره های ضمن خدمت، ورک شاپ ها، کارگاه ها و سمینارهای ویژه معرفی نماییم که همکاری نکردند! – البته من ایشان را درک می کنم! – از صحبتها و مقالات انتقادی من مبنی بر باند بازی و رانت خواری و فساد و اختلاس در آموزش و پرورش عصبانی هستند.

 

در هر صورت کار شکنی این افراد غیر متخصص و بی سواد در زمینه مسایل آموزشی در حالی است که دو پروفسور در دانشگاه مینه ستای آمریکا و نیز یک استاد در دانشگاه تل آویو که روش هایی از خانواده روش تدریس من دارند – و اتفاقا روشهایشان دارای نواقص جدی ای هم هستند –  با حمایت دانشگاه هایشان در حال برگزاری ورک شاپها و معرفی روش تدریس هایشان نه تنها در کشورهای خودشان بلکه در سطح بین المللی هستند.

 

لینک دانلود این کتاب (یادگیری تیمی رقابتی) که توسط انتشارات کتاب راه به صورت الکترونیکی در دسترس قرار گرفت:

 

http://ktbr.ir/b26640

 

درصورتی‌که ورژن انگلیسی این اثر را می‌خواهید با من تماس بگیرید یا تلگرام بزنید.

 

۰۹۱۵۳۸۵۲۵۹۹

https://www.aparat.com/v/i32tK

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *