گزارش سرمشق نیوز از انتقاد تند ضرغامی از مدارس سمپاد تا خبر خوشش برای سمپادی ها و اصرار به اقدام سریع آموزش و پرورش

برگزیده ها سرویس گزارش

عزت الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی که این روزها خبر رسانی و مطالب کانالش در مورد مصوبه این شورا در خصوص طرح حذف آزمون مدارس سمپاد بازتاب بسیاری داشت چنان چه تصوری در عموم مردم القا کرد که ایشان مدافع سرسخت این مدارس و آزمون هایش است. ضرغامی در دو مطلب که در یکی از آنها تصویب برگزاری آزمون ها را شب خوب برای سمپادی ها خوانده بود و در مطلب دیگری عواقب و مسئولیت هر گونه تاخیر در اجرای رهنمودهای جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد جذب دانش آموزان تیزهوش را متوجه وزارت آموزش و پرورش دانسته بود. این در حالی است ضرغامی در سال ۹۴ در ششمین دوره هم‌ افزایی و هم‌ اندیشی باشگاه معلم مجموعه مدارس سلام در دانشگاه شهید بهشتی بشدت از این مدارس انتقاد کرده بود؛ وی با استناد به تجربه ی شخصی و تحصیل فرزندش، این مدارس را بی توجه در امور پرورشی دانسته بود.

 

پایان گزارش

1 نظر در “گزارش سرمشق نیوز از انتقاد تند ضرغامی از مدارس سمپاد تا خبر خوشش برای سمپادی ها و اصرار به اقدام سریع آموزش و پرورش

  1. اولا ، ما که انتقاد شدیدی توی گفته های ایشان ندیدیم . نسبت به فضای فرهنگی مدرسه فرزندشان انتقاد کرده بودند
    دوما ، قطعا درمجموع شرایط تحصیل فرزندشان در این مدارس مناسب بوده که اکنون به عنوان یک شاهد زنده ازآن دفاع می کنند
    سوما ، بازنشر اینگونه اخبار صرفا یک حیله کثیفه از طرف وزارتخونه برای تحت فشار قرار دادن ایشان
    چهارما ، خوشبختانه ایشان در شورای عالی انقلاب فرهنگی تنها نیستند ، وزارت بی کفایت آموزش و پرورش باید شروع کنه برای تمام اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی بساط ” بگم بگم ” راه بندازه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *