دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش دوره آموزش “مهارت های گفتگو” را برگزار کرد

سرویس گزارش

این دوره با حضور جمعی از نمایندگان امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش ، دانشگاه فرهنگیان، اداره کل شهر وشهرستان های تهران برگزار گردید

فرحناز مینایی پور، مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده در آغاز جلسه اظهار کرد: با توجه به سیاست دولت دوازدهم مبنی بر بکار گیری زنان در پست های مدیریتی و اهتمام وزیر آموزش و پرورش در این مورد، دفتر امور زنان و خانواده تصمیمی اتخاذ نمود، تا با برگزاری دوره های ضمن خدمت در جهت  ارتقاء مهارت های حرفه ای بانوان گامی موثر بردارد.

در ادامه وی افزود: این آموزش ها که به صورت دوره ضمن خدمت وبا همکاری معاونت های گوناگون وزارتخانه انجام می شود، با دوره مهارت های گفتگو آغاز و انشاءالله با عناوین دیگر ادامه می یابد.

مینایی پور تاکید کرد: متاسفانه امروز شاهد فزونی مهارت مردان نسبت به زنان هستیم و همین برتری منجر به کاهش ابراز نظر و ارائه راهکار در تصمیم گیری ها از جانب زنان می شود.

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده با توجه به تاکید مقام ریاست جمهوری بر حضور زنان در پست های مدیریتی گفت: دفتر امور زنان و خانواده در نظر دارد با برگزاری کلاس های مهارت آموزی برای زنان، آنها را جهت تصدی پست های مدیریتی در سطوح  مختلف این وزارتخانه آماده نماید.

وی اظهار امیدواری نمودکه، با همکاری معاونت های مختلف وزارت آموزش و پرورش، این دوره های مهارت آموزی و دانش افزایی بطور مستمر ادامه یابد.

قابل ذکر است؛ این دوره در دو هفته پیاپی وبا حضور دو گروه از زنان حوزه ستادی، دانشگاه فرهنگیان و اداره کل شهر و شهرستان های تهران برگزار می شود.

منبع: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *